Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, kişinin rızkında, işinde, evlilik yolundaki engellerini kaldıran bir çalışma şeklidir. Bir kişide eğer kısmet kapalılığı var ise, bu olacak tüm işlerinin olmaması, engellerinin çıkması ve hayır üzerine atacağı tüm adımların cevapsız kalması manasına gelir.

Herkes doğuştan Allah tarafından kısmetleri açık yaratılmıştır. Fakat kısmetlerde ilerleyen zamanlarda özellikle bazı kişilerde kapanmalar meydana gelir. Bu kısmet kapanmaları ise durduk yere olmaz. Mutlaka altında yatan bir sebebi vardır. Genellikle düşmanı olan kişiler, yada sizin dahi bilmediğiniz sinsice kuyunuzu kızmak isteyen kişiler tarafından size zarar vermek için uğraşmaları sonucudur.  Eğer bir kişinin işinde gücünde maddi manevi hayatını etkileyecek herhangi bir noktada engeli var ise, bu durum olacak işlerinin de bir türlü olmaması bozulması manasına gelir. İşte bu durum kısmet kapalılığıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Belirtileri

Hayatınızda sürekli aksilikler, olumsuzluklar, sıkıntılar çıkmaya başlıyorsa mutlaka bunu araştırmak gerekir. Çünkü böyle bir durum kişileri bunalıma sokmaktadır. Kişiler böyle bir durumla karşılaştıklarının da sürekli olumsuzluklarla karşılaşmaları özgüvenlerini yitirmelerine, dengede giden bir hayatında bozulmasına sebep olmaktadır. Fakat bu durum tamamen sizin dışınızda gelişen bir durumdur. Böyle durumlarda karşılaşan kişiler metafizik uzmandan yardım alarak bu sıkıntılardan en kısa bir zamanda kurtulabilirler.

Kısmet Açma Büyüsü Neden Yapılır?

Kısmet açma büyüsü daha çok kısmeti kapalı olan kişiler tarafından tercih edilen bir büyü olarak dikkat çeker. Ayrıca ebeveynler de kısmeti kapalı olan çocukları için bu büyüyü sıklıkla tercih edebilir. İnsanların genelde yanıldığı bir durum vardır ki, bu da kısmet açma büyüsünün sadece aşk hayatı ile alakalı bir büyü olduğudur. Sadece aşk hayatı için değil, iş ve arkadaşlık hayatı içinde bu büyü yapılabilir.

Bir yorum bırakın