Kısmet Kapama Büyüsü

 Kısmet kapama büyüsü, her insanın yaptırmadan önce bir kez daha şapkasını önüne koyup düşünmesi gereken bir büyüdür. Bu büyüyü iyi niyetli bir büyü değildir. Nitekim insanların hayatlarında iyi giden bir şeyin kötü gitmesi için bu büyü tercih edilir. Bu durum iş hayatı için olabileceği gibi aşk hayatı içinde olabilir. Bir insanın yuvası da bu büyü sayesinde yıkılabilir veya bir insanın sağlığından etmek de bu büyü sayesinde mümkündür. İşte tam da bu yüzden bu büyü bizlerin tavsiye etmeyeceği türden bir büyüdür.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet kapama büyüsü yapılmadan önce medyum birkaç bilgiyi sizden isteyecektir ve bu bilgiler büyü yapılacak kişinin ismi ile birlikte anne ismidir. Bunun yanı sıra bazı medyumlar baba ismini de soracaklardır. Son olarak büyü yapılacak bir kişinin fotoğrafı sizden istenilir. Kişinin fotoğrafı domuz bağırsağı ile yıkandığı gibi bilgiler yer aldığı için bu büyünün tamamen nasıl yapıldığını sizlere aktarmayacağız.

Kısmet Kapama Büyüsü Sonucu

Kısmet kapama büyüsü yapıldıktan sonra eğer maddi açıdan büyü yapıldı ise, maddi durumu iyi olan kişinin artık fakirliği tatma zamanı gelmiştir. Sağlık için yapıldı ise, yatalak hasta olacak kadar bu büyü etkisini gösterecektir ve yatağa düşme sebebi için teşhis konulması da çok zor olacaktır. Çok kısa süre içerisinde kişinin mallarında büyük kayıplar yaşanabilir. Ayrıca büyü sonrasında kişinin aşk hayatı tamamen yok olacaktır ve kişinin kısmeti tamamen kapanacaktır. Büyüye maruz kalan kişi hangi işe el atsa o işte başarısız olacağı gibi, her ilişkide de çuvallayacaktır. Kısmet kapama büyüsü sonuçlarını diğer büyülere göre daha geç sürede gösterse de, etkili bir büyü olduğu için insanlar tarafından oldukça tercih edilen bir büyüdür.

Bir yorum bırakın