Muska Nedir?

Muska yan etkileri nelerdir, nasıl bozulur, muska yapan hocalar kimlerdir bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göredir.

Muska, insan dışı güçlerden, olumsuzluklardan ve negatif etkilerden, aynı zamanda da ulvi güçlerden korunmanın gerçekçi bir yolu olarak karşımıza çıkar. Muska yapan hocalar günümüzde işlerine sıkı sıkıya bağlı olmalıdırlar ve bu konuda bilgili olmalıdırlar. Çünkü bu konu ciddiyet ve bilgi isteyen bir konudur. Medyum Dolunay da her konuda iyi olduğu gibi muska konusunda da oldukça iyidir. Muska yapan hocaların olduğu gibi aynı zamanda da muska bozan hocalar da varlığını sürdürmektedir ki bu konuda da Medyum Dolunay işinin ehlidir. Eğer muska yaptırmak veya muska bozdurmak gibi düşünceler içerisindeyseniz bu makale sizi doğru ve gerçek yola teşvik etmektedir. Muska Nedir?

Muska nedir sorusuna biraz da detaylı bir çerçeveden cevap vereyim. Muska bazen kişiyi korumak amaçlı hazırlanırken, bazen de kişiye zarar verme amaçlı hazırlanmaktadır. Basitten, zora, karmaşığa kadar giden muska serüveninde genel olarak Medyum Dolunay’a başvuran kişiler muska yaptırmak amacı ile başvurur. Kişileri ruhani olaylardan, insan dışı varlıklardan veya en basiti negatif olaylardan bile koruyacak olan muska, derde deva olan bir nitelik taşımaktadır. Hazırlanışı farklılık gösteren muskanın, kullanımı da insanı kısıtlamamaktadır. Size yapılan bir büyü vardır belki bu büyüden kurtulmak için muska istersiniz belki de kurtulmuşsunuzdur fakat o büyünün etkilerinden kurtulmak istiyorsunuzdur. Muskanın çeşitli amaçları ve çeşitli yöntemleri olduğu gibi aynı zamanda da çeşitli uygulama metotları vardır. Örneğin kimisi belli bir süre o muskayı üzerinde taşımak zorundadır, kimisi ise taşımasa da olur. İşte bu konuları Medyum Dolunay ile konuşarak halledeceksinizdir. Muskalar genel itibari ile kişiye istediğini sağlar. Bazı muskalar da kişiye zarar vermek için yapılır demiştim. O muskalar kötü muska çeşitleri arasında yer alır. Bu tür sıkıntılara yardımcı olan Medyum Dolunay, aynı zamanda da muska bozdurmak konusunda da size oldukça yardımcı olacaktır. sizin uyguladığınız, uygulattığınız muskalardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Muska Nasıl Bozulur?

Muska bozmak çok önemli bir husustur ve dikkat gerektirmektedir. Bu nedenle de kesinlikle gizli ilimler hocası Medyum Dolunay gibi gerçek ve kaliteli, deneyimli bir medyum ile işinizi halletmeniz gerekir. Muskanın içerisinde yer alabilecek olan etkili tılsımlar veya kötü etkiler nedeni ile kesinlikle kişinin kendi kendine yapması tehlike arz edebilir. Bu nedenle o muskayı bozmayı, imha etmeyi medyumunuza bırakanız. Makalenin sonuna muska nasıl bozulur konu başlığımla girip, bu konuda da sizi direkt olarak Medyum Dolunay’a yönlendirdim. Neden mi? Çünkü ben başıma gelen ufacık ruhani bir olayı bile medyum Dolunay ile paylaşırım. O benim çoğu derdime derman olmuş bir medyumdur. İşinin ehli, dertlerin devası olan Medyum Dolunay’a hızlı bir biçimde 0555 171 85 40 numaralı telefondan ulaşabilmeniz de mümkündür. Memnuniyetinizi şimdiden hissediyor gibiyim. Benim gibi rahata varın.

Bir önceki yazımız olan Cin Musallatı başlıklı makalemizde bursa cin çıkarma, cin ve cin çağırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 3497 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“Muska Nedir?” için 21 yorum var.

 1. Muska nedir, gerçekten korur mu hep merak ederdim. Bir arkadaşım papaz büyüsü bozma için Dolunay Hocadan yardım almaya karar vermiş, ben de hemen ona katıldım. Muska hakkında tüm merak ettiklerimi çok nazik şekilde yanıtladı, ayrıca bana tamamen bana özel

 2. Askere giden evladımın kötülüklerden, kazalardan korunması için muska yaptırmak istiyordum. Ben Dolunay hoca ya daha önce danışmıştım ve bu konuda da bana çok yardımcı oldu. Muska nedir sizler de bu gerçek medyum hocadan öğrenebilirsiniz. Üstelik benim gi

 3. Muska nedir bilmeyen değerli arkadaşlar için mutlaka Dolunay Hoca dan bu konuda destek almanızı öneriyorum. Kendisi imanlı, yetenekleri ile gerçek bir medyum. Ben çocuklarım için kendisine muska yaptırdım, çok akıllı, çalışkan ve sağlıklı evlatlar. Tavsiy

 4. Rahatsız olan annemin bir an önce şifa bulması için, Dolunay Hoca dan muska nedir öğrendim ve anneme özel duaları olan muska hazırladı. Çok şükür, kısa sürede annem şifa buldu. Şu anda durumu çok iyi ve giderek düzeliyor, ben de hocayı sizlere tavsiye etm

 5. Muska nedir öğrenmek ve nazarlardan korunmak istiyorsanız, medyum Dolunay Hoca dan destek alabilirsiniz. Ben nazarlardan bıkmıştım, hemen nazarı, kem gözleri çekiyorum. Bu nedenle, gerçek bir hocadan destek almak süper oldu. Muska beni hem ferahlattı, hem

 6. Yeni doğan torunum için hemen medyum Dolunay hoca dan bebeğimize özel muska yaptırdım. Bana bugüne kadar birçok konu için yardımcı oldu. Size de olacaktır. Özellikle muska nedir bilmeyenler hocadan en doğrusunu öğrenebilirsiniz. 0 555 171 85 40 numarasınd

 7. Muska nedir öğrenmek isterseniz, sahte hocaların eline düşmeden, medyum Dolunay gibi gerçek isimlerden bunu öğrenmelisiniz. Ben kendisine hem kendim, hem de ailem için muska yaptırdım. Manevi ve fiziksel faydasını çok gördüm. Mutlaka siz de kendisinden fa

 8. İşlerimin açılması, bereketinin olması için dükkanımı açarken medyum Dolunay Hoca ya muska hazırlatmıştım. Allah kendisinden razı olsun, bu konuda en doğru insanı bulmuşum. Hiçbir sorun yaşamadan, bereketi boş şekilde dükkanım açık. Zaman zaman kendisinde

 9. Yeni doğan bebeğim için önceden medyum Dolunay hocadan muska yardımı almıştım. Kaderim ve kısmetim sonrasında birçok defa kendisine danışma ve muska yaptırmayı nasip etti. Kendim ve eşim için de yaptırdım. Ona çok güvenirim, muska nedir siz de kendisinden

 10. Ben geçmişte, muskalara, dua ya da büyülere kesinlikle inanmayan bir insandım. Medyum Dolunay Hoca ile tanışınca muskaların gücüne kesinlikle inandım. Kısmetimin hep kapalı olmasından bunaldığım için, artık aradığım insan karşıma çıksın diye arkadaşlarımın ısrarı ile hocaya danışmaya karar verdim. 05551718540 dan aradım ve bana bir vefk hazırladı. Muskam ile kısmet kapılarım açıldı. Muska nedir anladım.

 11. Muska nedir siz de benim gibi bilmiyorsanız, bunu ilk defa deneyimleyecekseniz benim gibi doğru isimden yararlanın ve medyum Dolunay ile öğrenin. Mühendislik fakültesi zor bir bölüm ve ben bu bölümde okumaktayım. Sınavlarda moralim yüksek olsun diye annemin ısrarı ile muska desteği almaya karar verdim. Hocam bana vefk hazırladı ve sınavlarım aldığım güçle muhteşem oldu.

 12. Muska nedir, beni ne kadar koruyacak doğrusu bu deneyimi yaşamadan önce hiçbir fikrim yoktu. Hatta kesinlikle bunlara inanmazdım. Çok güzel dikkat çeken bir bayan olduğum için teyzemin ısrarı ile medyum Dolunay Hocadan aldım. Dualarımı ve abdestimi kırk gün boyunca yaptım ve aldım, ayrıca alkol almadım. Bu muska bende hep olumlu hisler uyandırdı ve harika bir insan karşıma çıktı.

 13. Muska nedir bilmek isterseniz, benim gibi medyum Dolunay Hoca dan yardım alabilirsiniz. Ben kendisinden evlilik vefki için yardım aldım. Gerçekten hocamın dedikleri gibi bir süre. yaşadım. Yedi günde hocam hazırladı ve kırk günde abdestimi alarak, alkol almadan dualarımı da ettim. Evlenmek istediğim insan bu sürenin sonunda bana teklif etti .

 14. Arkadaşlarımla gireceğimiz üniversite sınavından önce ailelerimin ısrarı ile vefk yaptırmaya karar verdik. Bunun için da verdikleri telefonu yani medyum Dolunay Hoca nın telefonunu aradık. 05551718540 ve bize durumu anlatarak yardımcı olmasını istedik. Kendisi bize sınavda başarılı olmamız için muskalar hazırladı. Dediklerini de yaptık ve muska nedir kendisinden öğrendik.

 15. Beni terk eden sevgilimin bana dönmesi ve yeniden mutlu olmamız, bana yeniden bağlanması için medyum Dolunay Hoca dan destek alınca, vefk yardımı alınca muska nedir öğrenmiş oldum. Siz de benim gibi huzurlu bir ilişkiye hoca sayesinde ulaşabilirsiniz. Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir insan.

 16. Muska nedir annemin ısrarı ile medyum Dolunay Hoca sayesinde öğrendim. Meslek yaşamıma başlarken yalvar yakan bana hazırlattığı vefki yani muskayı takmamı istedi. Dualarımı ettim ve annem üzülmesin diye alkol almadan kırk gün abdestimi kıldım. Gerçekten başarılı bir meslek yaşamına o zaman adım attım.

 17. Dolunay hoca dan uzaktan evlilik büyüsü yardımı aldım. Kendisini detaylı olarak yapacaklarını anlattı ve yirmi günden sonra hemen etkisini gösterdi. Papaz büyüsü konusunda çok başarılı.

 18. Abimin eşi ile arasında sorunlar olması beni de üzüyordu. Onların aralarının sıcak olması için Dolunay Hoca dan muhabbet vefki aldım ve onlar için uyguladık. Sonuç harika oldu.

 19. Eşimle birbirimizi çok seviyoruz ve maddi durumumuz da çok iyi. Bu nedenle bizi çekemeyenlerin sayısı da çok fazla. Ben de önlem almak için Dolunay Hoca ya gittim bize muhabbet vefki hazırladı. Çok olumlu oldu.

 20. Üniversitede hocam bana taktı ve bir türlü mezun olamıyordum. Annem Dolunay Hoca dan bu kadını ikna etmek için vefk aldı ve hoca bu sayede dersten beni geçirdi.

 21. İşyerimde bir süredir kara bulutlar dolaşıyordu. Ben de ne yapsam da bu durumdan kurtulsam derken, Dolunay Hoca bana kısmet açma vekfi konusunda yardımcı oldu, gerçekten etkisini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir