NOHUT BÜYÜSÜ

Kalıcı etkilere sahip olan nohut büyüsü konusunda size yardımcı olacak tek ve önemli isim medyum Dolunay’dır. Nohut büyüsü sayesinde hayallerim gerçek oldu, dünyam yeniden aydınlandı ve artık aşık olduğum, sevdiğim eşim bana yeniden döndü. Ben çok umutsuz bir durumdayken yardımıma koşan medyum Dolunay Hoca sayesinde, dünyam aydınlandı ve şu anda ona belki de mutluluğumun tamamını borçluyum. Nohut büyüsü yapımında, toplamda 41 tane nohut kullanılıyor. Bu büyü, sevdiği ayrılan, ona artık sevgi beslemeyen, soğuyan kişiler tarafından yapılıyor ve burada amaç, kişinin sevdiğinin geri gelmesini, yeniden ona bağlanmasını sağlamak. Bu büyünün etkili olması için mutlaka tılsımı yapan kişinin bilgili olması lazımdır. Sevdiğiniz insan eskisi kadar size sevgi beslemiyorsa, sizden ayrılmışsa, bir başkası araya girmişse, bu durumda, bu özel büyü ya da tılsım ile sonuç alabilirsiniz. Bu özel ve etkili bir büyüdür ve size yardımcı olacak kişinin yetkin bir isim olması lazımdır.

MEDYUM DOLUNAY İLE BÜYÜDEN SONUÇ ALDIM

Çok sevdiğim eşim benden son derece soğumuştu, hatta benden ayrılmak istediğini dile getirmiştir. Hem yakışıklı, hem de maddi durumu çok yerinde eşim ve bu nedenle kadınların da ilgisi üzerinde. Bu nedenle, sıkça başka kadınlar kocamı rahatsız ediyorlardı, biri de kancayı taktı. Çok üzülüyordum ve adeta karalar bağlamıştım. Annem araştırma yaparak nefesi kuvvetli diyebileceğim bir hocadan benim için yardım almak istedi. Memnun kalan tanıdıklardan Medyum Dolunay Hoca hakkında bilgi almış ve 0 555 171 85 40 numaralı telefondan da kendisinden randevu aldım. Bana o kadar yardımcı oldu ki, ilk dakikadan itibaren kendisinin seviyeli yakınlığından çok memnun kaldım. Kendisi resmi sıfatı olan ve vergi levhası ile hizmet sunan birkaç medyumdan biri. Ayrıca, kişisel danışman olarak hizmet veren, eğitim almış bir isim.

NOHUT BÜYÜSÜ KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖSTERDİ

Nohut büyüsü yapmak için Medyum Dolunay bence en etkili isim. Dini bilgileri olsun, medyumluk yetenekleri olsun, son derece yetenekli ve deneyimli bir isim kendisi. Nohut büyüsü yapmak için gerekli işlemleri bana tek tek anlattı ve yapmam gerekenleri de söylemeyi ihmal etmedi. Ne kadar sürede etki edeceğini de detaylı şekilde anlattı bana. Gerçekten belirttiği süre içinde kendisinden bilgi aldığım gibi, olumlu sonuçları görmeye başladım. Bu büyünün uyulması gereken malzeme, zaman gibi detayları var, bunu da uzman bir hoca sizlere aktarabilir.

Kısa sürede eşimin benimle yeniden yakınlaştığını gördüm. Bu beni o kadar memnun etti ki anlatamam. Aynı zamanda, eğitimli olan kişisel gelişim uzmanı Medyum Dolunay ve psikolojik anlamda da destek verdiğinden insan kendini gerçekten çok mutlu hissediyor. Hem sorun çözümünde, hem de psikolojik anlamda çok daha sağlıklı hissetmekte son derece etkili destekler veren önemli bir isim. Ben kendisinden son derece memnun kaldım ve sizlere de önermek isterim.

Bir önceki yazımız olan Kalbimde bitmeyen gençlik aşkım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3836 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

“NOHUT BÜYÜSÜ” için 23 yorum var.

 1. Bence nohut büyüsü deyince en iyi isim medyum Dolunay Hoca. Ben kendisine internet üzerinden araştırma yaparak ulaştım. 05551718540 numaralı telefondan kolayca iletişim kurdum. Mahallede çok sevdiğim kızın bana ilgi duymasını gerçekten arzu ediyordum. Hocama bunu aktardım senin durumuna nohut büyüsü uyar diyerek bana hazırladı. Dediği şekilde sonuç aldım.

 2. Aşık etme ile ilgili olan nohut büyüsü konusunda, medyum Dolunay dan destek aldım. Sınıf arkadaşıma aşıktım ve şu anda birlikte çok mutluyuz. Bunu bana sağlayan isim ise hocam oldu. Ben uzaktan yardım aldım kendisinden, öncelikle telefonundan ulaştım. Bana neler yapmamız gerektiğini aktardı ve [email protected] adresinde de iletilerimi gönderdim.

 3. Nohut büyüsü için hizmet almak isterseniz, kesinlikle medyum Dolunay ı tercih etmelisiniz. Ben tesadüfen, internet üzerinde hocaları incelerken kendisini keşfettim. Hemen mesaj attım. Kısa sürede dönüş yaptı ve durumu inceledi. Bana süre, ücret ve yapılması gerekenler noktasında bilgi verdi. Dediği sürede aşkımın bana geldiğini gördüm.

 4. Medyum Dolunay Hoca dan papaz büyüsü konusunda zamanında destek almıştım. Doğrusu memnun da kalmıştım. Bu sefer bir kıza sevdalandım ve baba gelsin diye aşık etme büyüsü yardımı almak istedim. Nohut büyüsü yaparız dedi hocam, durumumu araştırdıktan sonra, yedi gün içinde etkilerini gördüm, sevdiğim kızdan mesaj geldi.

 5. Sevdiğiniz birinin size sevmesini, yani size ilgi duymanızı isterseniz benim gibi nohut büyüsü yardımı alabilirsiniz. Ben bu deneyimi medyum Dolunay Hoca ile yaşadım. Erkek arkadaşım Mert ile bu şekilde birlikte olmaya başladım. Kısa sürede, 7 gün içinde sonuçları aldım üstelik.

 6. Nohut büyüsü çok çabuk etki eden yani bilen bir hoca tarafından yapılırsa, yedi gün içinde etki eden, son derece hızlı ve kuvvetli bir büyü. Ben abimin arkadaşına çok aşıktım. Kendisi beni çocuk olarak görüyordu. Bunun düzelmesini ve bana aşık olmasını ise hocaya, medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Kısa sürede, elbette ben de onun dediklerini yaptım, sonuç aldım.

 7. Ben Efsun ve Almanya da yaşıyorum. Burada çok sevdiğim ve olmak istediğim bir erkek vardı. O da benim gibi Türk ve hisleri karşılıklı değildi. Ben üzüldüğüm için internette Türkiye deki medyumlarda inceleme yaptım. Medyum Dolunay dikkatimi çekti ve aradım. Uzaktan nohut büyüsü ile harika sonuç aldım.

 8. Nohut büyüsü kolay gibi görünen ama bilmeyen biri tarafından yapılırsa etkisi olmayan bir büyü. Ben biraz meraklı olduğum için kendim yapmaya çalıştım ama tabi sonuç vermedi. Bir arkadaşım medyum Dolunay ismini önerdi. Sayesinde kısa sürede büyüden sonuç aldım tabi bilenden destek almak başka…

 9. Almanya dan yazıyorum ve bence medyum Dolunay Hoca, uzaktan yardım almak isterseniz bir numara. Daha önce başka hocalara da danıştım ama param resmen boşa gitti. Ben nohut büyüsü ile sevdiğimi aşık etmeyi hocayla başardım. Aslında papaz büyüsü mü olur dedim ama hoca çok dürüst ve sana nohut büyüsü olur dedi. Para yerine doğruluğu tercih etti.

 10. Medyum Dolunay Hoca, benim ve arkadaşlarım için önemli bir isim. Kendisinden birçok konuda yardım aldık. Ben en son aşık etme niyetiyle nohut büyüsü desteği aldım en son. Hoca çok doğru bir insan, kendi hesap numarasını veriyor. Ne dese yapıyor ve oluyor.

 11. Nohut büyüsü nedir ya da nasıl yapılır hiç bilmiyordum. Adını bile yeni duymuştum. Nasıl yani nohuttan büyü mü yapılıyor derken kendimi Medyum Dolunay ile konuşurken buldum. Bana olayı anlattı. Nasıl yapıldığından bahsetti. Derdimi çözeceğine inandım ve hemen yapalım dedim. Gerçekten çok etkiliymiş.

 12. Merhabalar ben 28 yaşında bekar bir bayanım. Hayatımda biri var ama ne var ne yok gibi arafta bir ilişkimiz var. Bu nohut büyüsü olayını da bunun için araştırmıştım. Medyum Dolunay ile yapabileceğimizi konuşunca hemen işe başladık. Artık belirsizlik çekmek istemiyordum ve partnerimin bana cidden aşık olmasını istiyordum. Öyle de oldu.

 13. Medyum Dolunay bana nohut büyüsü nasıl yapılır diye anlattığında etkisinin gerçekten iyi olabileceğini düşünememiştim. Ama ona güvenip bu işe başlayınca kendi düşündüğüm şeyden bile utandım. İnanılmaz bir etkisi varmış. Yaptırmak isteyen kişiler asla tereddütte kalmasın. Fırsat elinize geçince hemen kullanın.

 14. Nohut büyüsü hakkında çok şey okudum. Ben bu büyüyü nişanlımın geri gelmesi için yaptırmak istiyordum. Uzun zaman beraberdik ve onsuzluk bana hiç iyi gelmedi. O sebeple Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Bu büyü ile geri döndürebilir miyiz diye sorduğumda bana güven verdi. Başladık bakalım şimdi etkisini bekleyeceğim daha çok yeni.

 15. Medyum Dolunay ile tanışmadan önce nohut büyüsü nasıl yapılıyor diye araştırdım. Kendim yapmaya karar vermiştim ama etkilerine bakınca biraz korku sardı beni. Ya yanlış bir şey yaparsam diye çekincelerim oluştu. En iyisi bir bilene yaptırmak dedim ve öyle de yaptım. Hocam benim için başarılı bir şekilde halletti bu süreci.

 16. Nohut büyüsü için gerekli malzemeler var. Bu malzemeleri eksiksiz temin etmek lazım. Bir de tabi bu malzemelere okunacak dualar önemli. Bunu da kendi başınıza yapmanız mümkün değil. Medyum Dolunay hocam sizlere yardımcı olur. Kendisi en güvenilir medyumlardan biri ve etkili işlemleri var. Sizlere de tavsiye edebileceğim bir isim.

 17. Büyüyü tek başınıza yapmak etki olarak fayda görememenize sebep olur. Ayrıca yanlış sonuçlarla uğraşmamak için de böyle bir şey yapmamanızda fayda var. Medyum Dolunay sizin için gerekli şeyleri yapıyor. Hem de güvenli bir şekilde. Nohut büyüsü yaptırmıştım ben zamanında çok etkili bir büyüydü. Tam zamanında tutmuştu.

 18. Sevdiğim kızın bana âşık olması için nohut büyüsü yaptırmak istedim. Araştırdığım şeyler arasında süre olarak kısa görünüyordu. Ben de bu işin hemen olması için sabırsızlanıyordum. Medyum Dolunay ile irtibata geçip durumu anlattım. Kendisi uygun gördüğü şekilde işlemleri sürdürdü. Kısa sürede sevdiğim kişi bana aşık olmuştu. Allah razı olsun kendisinden.

 19. Eşimle aramın ilk günkü gibi aşk dolu olmasını medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Kendisine durumu anlattım ve bizim için muhabbet vefki hazırladı. Çok iyi aramız.

 20. Beni eğitim için yurtdışına göndermek istemeyen babamı ikna etmek için medyum Dolunay hoca dan ikna etme büyüsü yardımı aldım. Çok olumlu sonuçlar aldık.

 21. Ülkemizin bence en iyi medyumu, hem papaz büyüsü, hem vefkleri ile medyum Dolunay Hoca. Kendisinden gerçekten çok memnun kaldım.

 22. Medyum Dolunay Hoca hem gerçek bir medyum, hem manevi ilimler konusunda son derece deneyimli, hem de gerçek bir ilişki koçu, Aşık etme büyüsü ile bana sevdiğimi verdi.

 23. Kocamla aram son zamanlarda gerçekten çok kötü olmaya başladı ben de soluğu medyum Dolunay Hoca nın yanında aldım. Bana süper tavsiyeler verdi ve ayrıca aşık etme vefki ile kendisinden destek aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir