Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü tehlike barındıran nadir büyülerden biri olma özelliği taşır. İnsanların genelde nefret ve intikam gibi kötü duygular sonrasında bu büyüyü yaptırma kararı aldığı ve bu büyü ile birlikte söz konusu kişiye büyük bedeller ödetmek amaçlı bu büyünün tercih edildiği bilinir.  Bu büyüyü yaptıracak medyumu bulmak işin en zor kısımlarından biridir. Nitekim bir insanın hayatı ile oynanmaya vesile olacak medyumu bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir durumdan farksızdır.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Samankağıdı ve ölü toprağı bu büyünün olmazsa olmaz materyalleridir. Saman kağıdı büyüsünün üzerine çeşitli dualar ile birlikte büyü yapılacak bireyin kişisel bilgileri yazılır. Medyumlar bu işlemi 1 haftalık süre içerisine yayarlar ve 1 haftalık süreç sonrasında büyü sona erer. Kağıdın içine toprak da konulur ve bunlar muska haline gelir. Muska için yazılacak dualar değişiklik gösterebilir ve her medyumun muskayı hazırlarken anne ve baba ismi gibi özel bilgileri yazması belki de tek ortak noktadır. Muska hazırlandıktan sonra bu muskanın büyü yapılacak kişinin yattığı odaya gizlenmesi gerekir. Tüm işlemler bunla da bitmeyecektir ve hem medyumun hem de büyü yaptıracak kişinin belli bir süre dualar okumasına devam etmesi gerekir. 1 haftalık süre içerisinde de büyünün etkisini gösterdiği bilinir.

Ölü Toprağı Büyüsünün Etkisi

Ölü toprağı büyüsünün etkisini 1 hafta da gösterdiğini yukarıda belirtmiştik ve etkisini yatsı namazından sonra gösterdiğini de belirtelim ve ilk gece kişiye korku salar. Bununla birlikte büyü yapılan kişi uzun geceler geçirecektir zira uyumakta büyük sorunlar yaşayacaktır. Önce psikolojik sonrada fiziksel olarak büyü yapılan kişide etkiler her geçen gün artarak devam edecek ve kısa süre içerisinde de etkisini tamamı ile gösterecektir.

Bir yorum bırakın