PAPAZ BÜYÜSÜ

Yüzyıllardır uygulanan, tarihler boyunca insanlık içinde etkili büyülerden biri papaz büyüsü olup, gerçekten inanılmaz etkili bir tılsımdır. Tabi bu noktada eklenmesi gereken detay, bu tılsımın en bilinçli ellerde yapılmasının gerekmesidir. Papaz büyüsü deneyimimi sizlerle paylaşmak ve bu büyüden beni kurtaran muhteşem insanı da size tanıtmak istiyorum. Papaz büyüsü nasıl yapılır, papaz büyüsü nasıl bozulur, bunları öğrenmek için yetenekli insanlardan yardım almalısınız. Bu büyü seven iki çifti ayırmak için yapılmaktadır. Ayrıca, seven insanların birleşmesi için de yapılabilir elbette. Hanımlar, eşlerinin kendilerine sadık olması için, bağlanması için yapabilirler. Birbirinden ayrılması istenen kişiler için de yapılır. Akla gelen sorularından biri ise, papaz büyüsünü kim yapar sorusudur. Bu büyünün adı papaz büyüsü olmakla birlikte, bu büyü papazlar tarafından yapılmaz. Tam tersi hocalar, medyumlar, uzman kişilerden yardım alınması gerekir.

MÜKEMMEL MEDYUM DOLUNAY DAN YARDIM ALDIM

Çok sevdiğim nişanlıma musallat olan bir kadından yakın zamana kadar çekmediğim kalmamıştı. Sevdiğim adama musallat olmuştu. Bana çok bağlı olan nişanlım, bir anda benden uzaklaştı, beni adeta düşmanı gibi görmeye başladı. Medyum Dolunay sayesinde bu kadının sevdiğime papaz büyüsü yaptığını anladım. İyi ki tanıdım dediğim insan, bana bu konuda son derece yardımcı oldu. Kendisine 0 555 171 85 40 numaralı telefonundan ulaşabilirsiniz. Ben olumlu eleştirileri okuyarak, internet üzerinden kendisine ulaştım, iyi ki de ulaşmışım. Ne kadar yetkin bir isim olduğunu onu tanıyınca anladım. Kendisini mükemmel medyumluk yetenekleri ile beni büyüledi. Ayrıca, bir kişisel gelişim uzmanı olarak, bu iki özelliği taşıyan, ülkemizde tek isim.  Papaz büyüsü yapılması ve papaz büyüsü bozulması kesinlikle kolay işlemler değil. Bunu gerçekleştirdi ve bana son derece yardımcı oldu.

PAPAZ BÜYÜSÜ BOZULMASI

Papaz büyüsü, son derece etkili bir büyü ve tarihler boyunca yapılmış tılsımlar içinde belki de en etkili olanı diyebilirim. Bu işi, eğitimi ve yetenekleri olmayan, dini bilgileri yerinde olmayan kişilerin kesinlikle yapmaması gerekiyor. Ben şanslıyım çünkü en uzman isimler çalışma, ondan yardım alma şansını elde ettim. Size de altını çizerek öneriyorum. Bu büyünün önemli ritüelleri olduğunu belirtmem lazım. Hiç de yapılması kolay bir uygulama değil bu. Papaz büyüsü yapma ya da bozma öyle bizlerin kendi kendimize yapacağımız bir işlem kesinlikle değil. Mutlaka bir uzmandan destek alınması gerekiyor. Bu nedenle, sizlerin de gerek bu büyüyü yapmak ya da bozmak noktasında, medyum Dolunay ile çalışmanız en doğrusu olacak.

Ben büyünün bozulması için kendisinin bana söylediklerini harfiyen yaptım ve gerçekten dediği sürede sonuçları da aldım. Papaz büyüsü belirtileri de dikkat çekici. Üzerinizde sinirlilik, umutsuzluk gibi etkiler oluyor. Kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz ve bunu bir türlü kendinizden atamıyorsunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 9250 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
31 Hayır

“PAPAZ BÜYÜSÜ” için 26 yorum var.

 1. Papaz büyüsü büyüler arasında en etkili ve uzun ömürlü olanı. Biliyorum ki bu büyüyü her hocanın yapması, her medyumun gerçekleştirmesi mümkün değil. Ben medyum Dolunay Hoca sayesinde bu deneyimi çok olumlu şekilde yaşadım. Ayrıldığım nişanlımla barışmak çok istiyordum ve kendisi bana bu konuda papaz büyüsü yaptı. 21 günden önce yani hocanın dediğinden önce bile nişanlım aramaya başladı ve barıştık.

 2. Eskiden beri papaz büyüsü konusunda çeşitli bilgileri duyardım. Bu inanılmaz kuvvetli bir büyüymüş ve doğru yapılırsa etkisi ömür boyu sürermiş. Çok merak ettiğim için bir hocadan bu konuda bilgi almak istedim ancak fark ettim ki her hoca bunu yapamaz. Medyum Dolunay ismi dikkatimi çekti, 05551718540 numaradan aradım ve son derece ilgilendi. Her konuda kendisinden artık destek alıyorum.

  1. Merhaba, ben de daha once bir işlem yaptırdım farklı hocaya ama tutmadı. Medyum Dolunay gercekten güvenilir mi? Kendisine papaz büyüsü yaptırıcam

 3. Eşim benden ayrıldığından, daha doğrusu evimizi terk ettiğinde son derece üzüldüm. Çaresiz bir durumdaydım. Arkadaşım Şebnem, hemen medyum Dolunay Hoca dedi. 05551718540 numaradan randevu aldık. Kendisi gideni geri getirme için papaz büyüsü yedi günde hazırladı. Bunun ritüellerini ise benim durumuma göre hazırladı. Net fiyat istedi ve gerçekten etkisi mükemmel oldu.

 4. Patronumun bana davranışlarından bıkıp usanınca, beni hiçbir zaman, hak ettiğim halde yükseltmediği için bir hoca desteği almak istedim. Medyum Dolunay Hoca durumuma uygun şekilde, pişman etmek için papaz büyüsü hazırladı. Bunu yedi günde gerçekten emin olduğum gibi, özenli şekilde hazırladı. Etkisine kendim de inanamadım.

 5. Yakışıklı ve maddi durumu iyi olan sevgilimin ne olur ne olmaz, biraz ekstra emek vererek bana bağlanmasını istiyordum. Bu nedenle medyumdan yardım almaya karar verdim. Birkaç arkadaşım, medyum Dolunay dan çok memnun kalmıştı. Ben de kendisine danıştım. Sevgiliyi bağlamak için papaz büyüsü desteğini aldım, adam kesinlikle avuçlarımda.

 6. Papaz büyüsü konusunda, medyum Dolunay Hoca son derece bilgili bir isim. Zaten, ister yüzyüze, ister uzaktan olun sesinizden bile neler yaşadığınız ve derdinizi anlıyor. Ben kendisinden çok memnun kaldım. Sevdiğim erkeklere imkansız bir durumum vardı ve onun sayesinde, bana harika bir aşık etme büyüsü yaptı, adamı kazandım.

 7. Medyum Dolunay Hoca dan bu konuda destek alınca, papaz büyüsü konusunda bilgi sahibi oldum. Bu büyü toplamda üç tılsımla yapılan, beş malzeme ile hazırlanan bir uygulama. Yani kolay değil, ancak gerçek medyumlar yapıyor. Yedi günde hazırlandı ve 21 günde, hocamın dediği gibi etkisini gösterdi. İletişim için telefon ve medyumdolunay@gmail.com ile iletişim kurduk.

 8. Bir sıkıntım olduğunda, artık her zaman medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçiyorum. Çünkü bence kendisi, papaz büyüsü, vefk, havas, nohut büyüsü gibi işlemlerde bir numara. Öncelikle kişiyi analize ediyor ve mevcut durumuna göre herkese özel şekilde yardımcı oluyor. Ne zaman arasam cevap veriri, her sorumu yanıtlar. İlgili bir insandır.

 9. Büyülerle ilgilenen, meraklı biri olarak, en sonunda doğru hocayı bulduğum için memnunum. Özellikle papaz büyüsü konusunda kendisinden çok destek aldım. Dürüst ve enerjisini çok doğru yönlere kullanabilen bir insan. İyi ki tanımışım diyorum gerçekten.

 10. Sevgilim hayatıyla ilgili kararları vermekte zorlanıyor. Şimdiye kadar hep annesi onu yönlendirmiş. Beni sevdiğine inancım tam. Uzun zamandır beraberiz. Ben de onu seviyorum. Bu sebeple papaz büyüsü yaptırarak kaynanamın iradesini kontrol altına aldırmak istiyorum. Medyum Dolunay bu konuda bilgili bir medyum. Bu nedenle onunla olan görüşmelerimi yazışma yoluyla hallettim. Bana verdiği direktiflerle artık sevgilim çok farklı biri oldu. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 11. Papaz büyüsü yeteneği iyi kişilerce yapılabilmektedir. Bun büyüyü yaptırma niyetim sürekli işten atılmayla tehdit edilme sürecim sebebiyle başladı. Bu konuda Medyum Dolunay desteğini almaya karar verdim. Dolunay Hanım bana çok yardımcı oldu. Bu konulardaki bilgisine güvenip her konuda yardım alabilirsiniz. Artık patronumla aramız çok iyi. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 12. Sevgilimi kendime bağlamak amacıyla medyum desteği almaya karar verdim. Medyum Dolunay birtakım eşyalarını istediğini sevgilime papaz büyüsü yapacağını söyledi. Bu konuda ona güvenerek çıktığım yolda 1 aylık bir zaman diliminde olumlu sonuç aldık. İyi ki seni tanımışım Medyum Dolunay.

 13. Uzun zamandır oğlumu kız arkadaşından ayırmaya çalışıyorum. Hep başarısız oldum. En son Medyum Dolunay ününü duyarak onunla görüştüm. Papaz büyüsü yapabileceğini ve eksin ayrılık gerçekleşebileceğini iletti. İşlemlere başladı ve 15 gün sonrasında mutlu haberi aldık. Artık oğlumu istediğim kız ile evlendirebilirim. Teşekkür ederim Medyum Dolunay.

 14. Kardeşimin aklına giren bir kız var. Üniversite hayatı onun yüzünden başarısız devam ediyor. Bu konuya acil çözüm bulmalıydım. Annemi Medyum Dolunay’a götürdüm. Durumu anlattık. Kız arkadaşına yaptırabileceğimiz papaz büyüsü çok etkili olur yanıtıyla hemen başlamasını rica ettik. Kısa zamanda ayrıldılar. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 15. Çok başarılı bir kızım var; ama birilerinin etkisiyle değişmeye başladı. Artık kitaplar, dersler onu sıkıyor. Bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyorum. Medyum desteği ile ona yapılan bir şey olup olmadığını öğrenmeliyim. Medyum Dolunay yaptığı bakım sonrası papaz büyüsü yapıldığından bahsetti. Hemen bozmasını istedik. Artık eski haline dönüyor. Allah razı olsun Medyum Dolunay.

 16. Oğlum önceden çok hareketli ve bir şeye hemen tepki veren biriydi. Artık hareketlerinde bir durağanlık üzerinde bir ağırlık var. Lise hayatında onu çevresindekiler etkiledi diyordum ama bu süreç değişmiyor. Ona bakım yaptırmak için Medyum Dolunay’dan randevu aldım. Sonrasında oğlumda papaz büyüsü etkisi olabileceğini belirtti. Hemen bozması için harekete geçmesini söyledim. 2 aya biraz hayatımız değişmeye başladı. Allah senden razı olsun Medyum Dolunay.

 17. İş hayatımda eskisi kadar başarılı olamıyorum. Rakiplerimden şüphelenmeye başladım. Medyum Dolunay’a yazarak hayatımdaki değişikliklerden bahsettim. Ben de papaz büyüsü olduğunu belirtti. Bu konuda yapabileceği ne varsa hemen başlamasını rica ettim. Bayağı uğraşlı bir ay sonrasında yavaş yavaş her şey akımında gitmeye başlıyor. İyi ki seni tanımışım Medyum Dolunay.

 18. Eşimle hiç beklemediğim bir hızla her şey tersine dönmeye başladı. O bana aşık adam gitti son derece kaba ve beni sevmediği alelen belli biri geldi yerine. Bu durum beni yıpratıyor. Telefonla ulaştığım Medyum Dolunay eşimin papaz büyüsü etkisinde olduğunu belirtti. Bu beni üzdü. Bozma işlemine başlamasını ardından geçen 2 haftayla eşimde değişim başladı. İyi ki seni önermişler Medyum Dolunay.

 19. Annem bana çok kötü davranıyor. Erkek kardeşim küçüklüğünden beri beni kıskanırdı. Bu durum beni şüpheye düşürdü. Önceki ilişkimizi özlediğimden Medyum Dolunay’dan randevu aldım. Anneme meğer papaz büyüsü yapmışlar. Bunu bozmak için hemen işe koyulan Medyum Dolunay 2 ay sonrasında bana adeta annemi hediye etti. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 20. Evlenme vefki için yardım aldığım ve bana her adımda yardımcı olan medyum Dolunay için herkese tavsiye ederim diyebilirim. Çok memnun kaldım hocadan.

 21. Eşimle aramın sıcak olması için, ilk evlendiğimiz günlere dönmek için hoca aradım. Medyum Dolunay hoca dan muhabbet vefki desteği aldım, çok özel sonuçlar aldım.

 22. Sevmediğim, beni sürekli kıskanan arkadaşımın iyiniyetli bir insan olan erkek arkadaşından ayrılması için medyum Dolunay Hocan ayırma vefki aldım, siz de kendisinden yardım alabilirsiniz.

 23. Medyum Dolunay hoca ile bağlama vefki üzerine çalıştık, kendisiyle çalışmamdan sonra eşim bana çok daha bağlandı yani çok olumlu sonuçlar aldım.

 24. Beni sürekli rahatsız eden erkek arkadaşımdan kurtulmak için medyum Dolunay dan soğutme vefki yardımı aldım, dediklerini de yaptım. Çok şükür bu adamdan kurtuldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir