Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun Büyüsü

Kara büyüler arasındaki en kötü büyüler arasında Sabun Büyüsü yer almaktadır. Yapılan bu büyü çok kısa sürede etki ederek sonuç alınan bir büyü çeşididir. Kara büyü kadar etkili sonuç veren Sabun büyüsü etkileri çok kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Sabun büyüsü etkileri yapılan insanın kendi istemleri dışında hareket etmesini sağlayarak ruhsal bozukluklara yol açmaktadır. Çok farklı yönlerde de etkisi olduğu bilinen Sabun büyüsü yapımı da medyumdan medyuma göre değişmektedir.

Sabun büyüsünün çıkış toprakları Süryanicelerin olduğu söylenmektedir. Süryani büyülerinin de etkili olma sebepleri aynı topraklarda bu büyülerin yapılarak günümüze kadar gelmesidir. Birçok alanda kullanılan bu büyü çeşitleri en çok etki edenler arasındadır. Ayrıca süre açısından da hızlı şekilde tesirini kişilerde göstermektedir.

Sabun Büyüsü Yapımı

Sabun büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sabun ile yapılan bir büyüdür her sabundan olmadığı gibi yapan kişinin de en iyi şekilde bu büyüyü yapabilmesi gerekmektedir. Medyumlar arasında sabun büyüsünü yapan çok çok az medyum vardır. Her medyum sabun büyüsünü yaparken farklı yöntemler kullanabilir bazı medyumlar sabun büyüsünün üzerine işaretleri çizerek bazıları ise isimler yazarak bunu uygular. Büyü için kullanılan sabuna iğne batırılma işlemi de yapılması gerekmektedir. Batırılan iğneler büyüyü yaptıran kişinin isteğine göre farklı bölgelere uygulanır. Sonrası olan işlemler için medyum tarafından yapılır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünü bozmak için çok farklı yöntemler kullanılabilir. Her medyum kendine özgü olarak geliştirmiş olduğu yöntemler ile sabun büyüsü bozabilir. bu yöntemler karışık olabilir bunun için sabun büyüsü bozdurmadan önce hangi medyumla çalışacağınızı araştırmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde hizmet veren medyumların büyük bir çoğunluğunun sahtekar hocalar olduğu unutulmamalı ve medyum araştırma süreci ciddiye alınarak yapılmalıdır.

Bir yorum bırakın