SABUN BÜYÜSÜ

Maliyeti en az büyülerden olan Sabun büyüsü nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Makalemizin devamında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Sabun büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi bir sabun ana malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Kolay malzemeleri olduğundan sık yapılan, uzmanın elinden yapıldığında gerçekten tesirli bir büyüdür. Birden fazla niyetle bu büyü yapılabilir. Buna göre, sabun büyüsü bir insana zarar vermek, ona acılar çektirmek, gibi nedenlerle, belki yaşamınızda size sorunlar yaratan bir insana, belki de işyerinde ya da sosyal yaşamınızda ayağınız kaydırmak isteyen bir insana karşı yapılabilir. Bu büyü ile o zarar veren kişi, elbette etkisiz hale gelecektir. Aşk beklentisi ile de sabun büyüsü yapılabilir. Sevdiğiniz insanın size duygular beslemesi için, size gelmesi için yapılabilir bu büyü. Bunlar için de ayı tür sabun büyüleri bulunuyor. Tabi bunları da uzman medyumların yapması lazım. Yoksa, kendi başımıza bir şeyler yapmaya çalışmak ile doğrusu etkili sonuçlar alamayız. Ben bunu denemeye çalıştım ancak elbette sonuç alamadım, sonra işin ehlini buldum.

SABUN BÜYÜSÜNDE MEDYUM DOLUNAY BİR NUMARA

Her zaman medyumlara, sezgisel güçlere, diğer aleme ilgi duyan bir insan oldum. İşimde benim kuyumu kazmaya çalışan bir şefimden artık bıkmıştım. Bu kişiden doğrusu kurtulmak istiyordum. Bir kişiden sabun büyüsü hakkında bilgi aldım. Sabun ve 41 adet iğne aldım ama benim yaptığım etkili olmadı. Sonra anladım ki bunu ben yapamayacağım, medyumlar hakkında inceleme yapmaya başladım. Bu şekilde medyum Dolunay hakkında bilgi aldım, onunla görüşmenin en doğrusu olacağını anladım. 0 555 171 85 40 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek, kendisinden randevu aldım. Harika bir insan, beni gözleriyle adeta çözdü. Resmen kendimi anlatmama gerek kalmadan derdimi bile anladı. Sabun büyüsü için destek verdi.

Malzemeler aynıydı ancak elbette kendisinin medyumluk güçleri ile büyü etkili oldu. Bu büyünün zamana yayılan ve yapılması şartı olan ritüelleri varmış. Ben tabi bunları bilmiyordum, kendisinden öğrendim. Doğum yılı, kimlik bilgileri gibi detayları da benden istedi. Bunları da hazır etmek gerekiyor, zaten medyum Dolunay gerekli olanları detaylı olarak size aktarıyor. Bekleme aşamasından sonra inanılmaz olarak, istediğim yönde sonuçlar almaya başladım. Yaklaşık olarak 5 ile 7 gün arasında sonuç aldım diyebilirim. Medyum Dolunay size de yaklaşık olarak süreleri belirtecektir, bunlar size göre değişebilir. Zaten büyünün uygulama süresi de bu kadar günde oluyor.

Bana ayrıca, büyülerden ve kötü enerjilerden korunmam için özel bir tılsım hazırladı. Bu tılsım ile bende çok rahat ettim. Yanımdan kesinlikle ayırmıyorum. Tüm kötü enerjiler benden uzak artık. Hem özel, hem de iş hayatım düzene girdi diyebilirim. Birkaç olumsuz durumda da hemen kendisini aradım, bana son derece destek oldu. Zaten aynı zamanda ülkemizde hem medyum, hem de kişisel gelişim uzmanı olan tek isim. Benim gibi siz de büyüler ve büyü bozma konusunda destek alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 7170 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
28 Hayır

“SABUN BÜYÜSÜ” için 30 yorum var.

 1. Bende ülkemizde sabun büyüsü bozma konusunda tek isim medyum Dolunay. Kimleri gezdim, ancak paramı alıp beni oyaladılar. Beni dara sokan üzerimdeki sabun büyüsünü Dolunay Hoca bozdu. Herkese bu gerçek medyum ve değerli insanı tavsiye ederim.

 2. Sabun büyüsü, iyiniyetle yapılırsa çok etkili bir aşk büyüsü. Ben de medyum Dolunay Hoca dan,ki sürekli danışırım, en son bu konuda destek aldım. Çok sevdiğim mahallemizdeki sevdiğim erkeğin beni sevmesini çok istedim. Hocam sayesinde hayallerim ve emelle

 3. Ben büyüleri her zaman merak etmişimdir. Bu konuda belki ihtiyacım da olur diye düşünerek, medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Sabun büyüsü ve diğer büyük büyüler konusunda kendisinden bilgi aldım. Harika bir insan ve bana çok yardımcı oldu.

 4. Sabun büyüsü bozma konusunda, sonuç almak için en doğru isme, ailemin sürekli destek aldığı medyum Dolunay Hoca ya danışmaya karar verdim. Bunu da uzaktan yaptım çünkü ondan yardım almak için mutlaka yüzyüze görüşmeniz lazım değil. Hem büyü bozdu hem de b

 5. Aşık etmek ve kendine bağlamak için sabun büyüsü yaptırmak bence en doğru yol. Ben arkadaş grubumda olan bir arkadaşıma aşıktım. Kendisinin de beni istemesi en büyük arzumdu. Bu nedenle, kendisi için Dolunay Hocamdan destek aldım. İyi ki almışım, bana ço

 6. Bence medyum Dolunay ülkemizdeki tek gerçek medyum. Bir insan bu kadar mı maneviyata düşkün, paraya önem vermeyen bir insan olur. Maddi durumumun çok sıkışık olduğu

 7. Sabun büyüsü konusunda en doğru desteği medyum Dolunay Hoca dan aldım. Bu konuda bir hocadan olumsuz deneyim yaşadım, şu anda isim vermek istemiyorum, ancak neyse ki sonunda doğru insanı buldum. Kendisi danışanına uygun olarak büyü uygulayan bir insan, benim beklentilerime uygun olduğu için bu büyüyü uyguladı.

 8. Sevdiğimin içten içte kalbimi çarptıran insanın kalbini kazanmak için, onun kız arkadaşından ayrılmasını istiyordum. Bu nedenle medyum Dolunay Hoca ya danıştım ve kendisi bana sabun büyüsü konusunda bilgi verdi. Bu büyü hem ekonomik hem de kısa sürede etkisi oluyor. Size de hocayı tavsiye ederim.

 9. Kolay malzeme ile yapılan sabun büyüsü kolay gibi görünüyor ama aslında hiç de kolay değil. Evde kendim yapmaya çalıştım ama tabi bir işe yaramadı. Gerçek bir hocanın yapması lazım ve ben de daha önce ismini duyduğum medyum Dolunay Hoca yı aradım. 05551718540 numaradan hem aradım, hem whatsupp mesajı attım hiç ilgisizlik yapmadı. medyumdolunay@gmail.com adresinden de gayet rahat iletişim kurdum. Olumlu sonuç aldım.

 10. Biz ailecek belirli aralıklarla medyum Dolunay Hoca dan yardım alırız. Aşk için, nazar için, kısmet için sürekli ararız. Sabun büyüsü, papaz büyüsü, vefk işlemleri birçok konuda sağolsun bize makul rakamlarla yardımcı oldu. 7 24 ne zaman bir soru sorsak ilgilendi ve yanıtladı. Ben kendisinden hayli memnunum.

 11. Sevdiğimin ilgisini çekmek için ne gerekiyorsa yaptım ama duyguları benim kadar kuvvetli değildi. Bu nedenle hocadan destek alayım dedim. Birkaç hoca benim için ancak zaman kaybı oldu, en son medyum Dolunay Hoca ile çok memnun kaldım. Aşkım için gerekli malzemeleri açıklayarak sabun büyüsü yaptı. Dediği sürede olumlu etkisi oldu.

 12. Sabun büyüsü, papaz büyüsü, vefk ve birçok işlemde, hem bana, hem de arkadaşlarıma sayısız kere medyum Dolunay Hoca yardımcı oldu. Ben kendisine çok güvenirim, bir kere kesinlikle kendisi paragöz bir insan değildir. Ayrıca kişinin durumuna göre destek veriyor. Yani bence gerçekten dürüst,doğru insan kendisi.

 13. Arkadaşlar, sabun büyüsü konusunda yardım almak istiyorsanız kesinlikle medyum Dolunay Hoca yı deneyin. Hem mutlaka yüzyüze görüşmeniz de gerekmiyor. Yani başka yerden de telefonla, mail ile kendisine ulaşabiliyorsunuz, bu şekilde de yardımcı oluyor. Ben bu sayede sevdiğimi elde ettim.

 14. Medyum Dolunay Hoca bence büyülere çok vakıf biri. Ben kendisine danıştım ve beni dinleyince sabun büyüsü yerinde olur dedi. Ben aslında daha farklı, ne bileyim papaz büyüsü yapar diye düşündüm ama daha uygun fiyatlı olanı önerdi. Yani asla para peşinde biri değil, gerçekten sabun büyüsü ile isteğim oldu.

 15. Eşimle aram düzelsin ve bana aşkı yükselsin diye sabun büyüsü konusunda medyum Dolunay dan destek aldım. Çok hoca var ve bence ben en iyisini buldum ve kendisinden destek aldım. Bir de vefk işlemi yaptı hocam ve muskamla artık nazardan korunuyorum.

 16. Sabun büyüsü bence çok hızlı ve nispeten kolay bir büyü, ancak herkes yapamaz. Ben kendi imkanlarımla yapmayı denedim ama elbette işe yaramadı. Bu nedenle bir hocadan yardım almaya karar verdim, medyum Dolunay Hoca ile yolum kesişti. İstediğim şekilde bana sıcak ve dürüst şekilde yardımcı oldu.

 17. Eşime musallat olan ve malesef eşimin de ona kapıldığı kadından ayırmak için sabun büyüsü konusuna medyum Dolunay Hoca dan destek aldım. Ayırma büyüsü için kendisinin verdiği destekten son derece memnun kaldım ve bence dürüst ve gerçek bir medyum. 05551718540 numaradan siz de kendisini arayarak destek alabilirsiniz.

 18. Ayırma büyüsü için sabun büyüsü desteğini Medyum Dolunay Hoca dan aldım. Ben görümcelerimin arasının bozulmasını istiyordum, çünkü benim dedikodumu yapmalara doyamıyorlardı. Ben de doğrusu bundan bıkmıştım. Sağ olsun hocam sayesinde bunları sabun büyüsü ile bir güzel ayırdık, aralarını bozduk.

 19. Evli sevgilimle tanıştığımızda zaten evliliği bitmişti ama kağıt üstünde devam ediyordu. Çünkü karısı para koparmak için bir türlü ayrılmaya yanaşmıyordu. Ben de medyum Dolunay Hoca nın methini duymuştum, iyi ki aramışım. İstediği detayları medyumdolunay@gmail.com adresinden gönderdim ve onları ayırmak için hoca etkili bir sabun büyüsü yaptı.

 20. Sabun büyüsü ile sevdiğim erkeği kendime aşık ettim ve bunu da medyum Dolunay Hoca sayesinde yapabildim. Aynı sitede oturduğum bu adam beni deli ediyordu, selamlaşıyorduk ama benden haberi yoktu. Hocam bana mucizeleri kattı diyebilirim. Onun desteği ile bu harika adamı kazandım ve şu anda gerçekten çok mutluyuz.

 21. Sabun büyüsü bence son derece etkili bir büyü. Bu büyü evde de yapılabilirmiş ben denemeye kalktım ama elbette hoca değilim bu nedenle başarılı olamadım. Okulda sevdiğim erkeğin bana gelmesini istiyordum, ama kendim beceremedim. Arkadaşlarım medyum Dolunay ı ara dediler. Ben de hocamı aradım, 05551718540 ile. Hemen yardımcı oldu, bu büyüyü çok etkili olarak bana yaptı.

 22. Medyum Dolunay Hoca sabun büyüsü ve diğer büyüler konusunda gerçekten çok başarılı bir insan. Ben zaman zaman kendisinden destek alırım ve bugüne kadar beni hayal kırıklığına uğratan bir sonuç asla almadım diyebilirim. Kendisinden çok razıyım ve sizlere de tavsiye ederim. Aşkımla mutlu olmamı da kendisine borçluyum diyebilirim.

 23. Medyum Dolunay Hoca yı arkadaşlarım tavsiyesi üzerine aradım, bundan önce internet üzerinden de kendisi hakkında inceleme yaptım. Bu şekilde sabun büyüsü desteği ilk deneyimim oldu. Bundan başka, hem kendim için hem de ailem için kendisinden birçok defa destek aldığımı belirtmem lazım. Para konusunda da gerçekten para göz olmayan, dürüst bir insan.

 24. Sabun büyüsü için siz de benim gibi medyum Dolunay Hoca dan destek alabilirsiniz. Aslında bence papaz büyüsü konusunda ülkemizdeki en süper isim kendisi. Ben her iki konuda da kendisinden destek aldım ve sevdiğim erkekle mutlu olmamı kendisine borçluyum. Medyum Dolunay aşkım ve ailem için sonsuz iyilikler yaptı diyebilirim. Size de öneririm.

 25. Bir büyücü arıyorsanız, kesinlikle en doğru isim medyum Dolunay Hoca. İşlerimin son derece berbat gittiği bir dönemde arkadaşlarımın ısrarı ile iş kısmetimin açılması için kendisini 05551718540 numaradan aradım. Gerçekten kibar ve ne zaman arasam her konuda sorularımı yanıtlayan bir insan. Bana işim için, sadece bana özel vefk hazırladı yedi günde. Ben de kendisinin söylediklerini harfiyen yaptım, işimin bereketi açıldı.

 26. Aşk konusunda sevdiğimi bana kazandıracak bir büyücü arıyordum. İnternette uzun süre aşk büyüleri konusunda incelemeler yaptım. Medyum Dolunay hoca nın iyi olduğuna karar verdim. Kendisini iyi ki seçmişim diyorum. Sevdiğim erkekler birlikte olmamı kendisinin yaptığı aşk büyüsüne borçluyum. Bunu da hocamla yaptık diyebilirim.

 27. Arkadaşlar dikkat, piyasada çok dolandırıcı hoca var. Ben de birkaç sahtekar yüzünden çok zor dönemler yaşadım. En sonunda medyum Dolunay karşıma çıktı ve papaz büyüsü ile bana yardımcı oldu.

 28. Medyum Dolunay çok dürüst ve kesinlikle içinde gelmeyen işi almıyor. Bir arkadaşımın işini almadı, hayırlı değil dedi. Ben aşık etme vefki için destek istedim, kabul etti ve sevdiğim bana gelmesi için yardımcı oldu.

 29. Papaz büyüsü konusunda hem yapma, hem bozma olarak tek isim bence medyum Dolunay Hoca. çok memnun kaldım. Teşekkürler hocam

 30. Kişiye özel aşık etme vefki ve diğer vefklerden yaptırmak isterseniz bence Dolunay Hoca yı arayabilirsiniz. İyiki hocama başvurmuşum Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir