Sicim Büyüsü

Sicim büyüsü isminden dolayı direk sicim ipi ile gerçekleştirilen bir büyü olarak algılanır. Bu bir bakıma doğruyken bir bakıma da yanlıştır. Evet bu büyüde sicim ipi kullanılır; ama sadece sicim ipi yeterli olmayacaktır. Sicim büyüsü çok farklı amaçlara hizmet eden bir büyü olsa da en çok bağlama büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Bir kişinin dilini bağlama veya iki insanın birbirine bağlanması gibi farklı şekillerde yapılabilir. Yalnız bazı durumlar için farklı işlemler yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Sicim Büyüsü Neden Yapılır?

Sicim büyüsü yukarıda belirttiğimiz durumlar haricinde bir kişinin elini kolunu bağlama dediğimiz durumlar için de yapılabilir. Yani hayatta ki işlerinin ters dönmesi bu büyü ile sağlanılabilir. Ayrıca bir kişinin rızkını bağlamak da bu büyü ile mümkündür. Bir insanın iş hayatındaki başarısını çekemeyen birçok insan bu büyü ile birlikte önlenemez yükselişi durdurabilir. Büyü yapılan kişinin iş hayatındaki tüm olumlu durumlar bir süre sonra olumsuz olaylara dönüşecektir.

Sicim Büyüsünün Etkisi

Sicim büyüsünün etkisi medyumun bu işlemi ne kadar doğru yaptığı ile alakalıdır. Eğer medyum işini bilen birisi ise bu büyü de kesin sonuç verecektir. Kesin sonuç vermesi de bu büyüyü diğer birçok bağlama büyüsünden ayırır ve medyumların göz bebeği olan bir büyüdür. Sicim büyüsünde inanç çok önemli bir unsurdur. Zira bu büyüyü yaptıran birçok insan bu büyünün etkisini 2 haftadan sonra göstermeye başlamasından dolayı inancını kaybeder. İşte bu büyünün tutma süresini uzatabileceği gibi büyünün gerçekleşmemesini de sağlar. O yüzden inanç bu büyüde olmazsa olmazlar arasındadır. Son olarak sicim büyüsü etkisini geç gösterir ama gösterdikten sonra da çok kuvvetli bir şekilde kendini hissettirir. Bu yüzden de bu büyüyü bozmak isteyen kişilerin tek başına bu büyüyü çözemeyeceklerini de belirtelim.

Bir yorum bırakın