Soğutma Duası

Soğutma duası yaptırmak istiyorum diyenler makaleyi okuduktan sonra bu duayı Medyum Dolunay’a yaptırmakta kesin kararlı olacaktır. Soğutma duası birçok durum ve zorunlulukta kullanılan, önerilen ve kuvvetli olan bir dura türüdür. Bu dua sayesinde birçok derdinize derman bulacaksınızdır. Örneğin sizin başınıza musallat olan bir kişi var olabilir, bu kişi yüzünden hareketleriniz hatta yaşamınız kısıtlanıyor olabilir. O kişinin sizden uzaklaşmasını, tamamen kopmasını istiyorsanız devreye soğutma duası girer. Bu dua ile kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz kişi, direkt olarak sizden uzaklaşır. Bunun dışında bir de, kişilerin birbirinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz bu dua sayesinde. Soğutma duası böyle bir durumda size yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda da bu konuda devreye ayırma duaları da girmektedir.   Sevdiğiniz kişi ile aranızda çok mesafe vardır kimi zaman çünkü o kişinin medeni hali sizinle olmasına engel oluyordur. Neyse ki şuan itibari ile soğutma duası ile tanıştınız ve o engeli kolayca ortadan kaldırabileceğinizi biliyorsunuz.

Uzaklaştırma Duası

Kimi insanlar vardır size psikopat derecesinde bağlıdır. O insanlardan asla kurtulamayacağınızı düşünürsünüz ve hatta o insanlar size tehdit oluştururlar. Ben de bu durumun aynısını yaşadım ve hayatımın tehlikede olduğunu düşünüyordum. Daha sonra o kişinin benden uzaklaştırma duası sayesinde uzaklaşacağını fark ettim. Medyum Dolunay ile daha önce başka tür dualarda çalışmıştım ve onun ne kadar profesyonel olduğunu biliyorum. O kişinin benden ayrılması ve beni rahat bırakması için en etkili yolun uzaklaştırma duası olacağını biliyordum. Aynı zamanda sizin şahsınızı rahatsız eden kişileri sizden uzaklaştırabileceğiniz gibi bir de ailenizden birini veya tüm ailenizi rahatsız eden kişileri de ailenizden uzaklaştırabilirsiniz. Birçok derde deva olan bu duanın etkileri de gözle görülür cinsten kuvvetlidir. Soğutma duası ile yola koyulmanız size büyük oranda rahatlama hissettirecektir. Bu duanın sizi bulunduğunuz konumdan kurtardığını fark ettiğinizde Medyum Dolunay’a minnet duyacaksınız.

Soğutma Duası Deneyimim

Medyum Dolunay’ a ulaştığımda yani 0555 171 85 40 numaralı telefonu aradığımda ona kısaca sıkıntımdan bahsetmiştim. Daha sonra onunla samimi bir görüşme yaptık ve benim içimi rahatlattı kendileri. Daha sonrası malum, soğutma duası için uygulamalara başladık. Bu uygulamalar kişiden kişiye ve olaydan olaya farklılıklar göstermektedir. Benim uygulamam, zor bir sıkıntı içinde olmama rağmen oldukça kolay bir şeklide sonuçlandı ve nihayetine hayatımda olmasını istemediğim kimse hayatımda değil. Bunların her birini soğutma duası yaptırmama yani Medyum Dolunay’a borçluyum. Benim hayati değerlerime tehdit oluşturan o kişiden ben ve ailem kurtulmuş durumdayız. Kaliteli, prensipli ve de kesin sonuç veren dualı bir medyuma yani Medyum Dolunay’a yolum düştüğü için çok şanslıyım. Siz de benim gibi stresinizden bir an evvel kurtlun diye size çağrıda bulunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Duası başlıklı makalemizde bağlama duaları, bağlama duası ve eşini kendine bağlamak için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 3147 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
15 Hayır

“Soğutma Duası” için 15 yorum var.

 1. Beni sürekli olarak rahatsız eden platonik aşığımdan kurtulmak için soğutma duası hizmeti almak istedim. Medyum Dolunay bu işlemler de gerçekten çok iyiydi. Bana da yardımcı oldu ve artık korku dolu günlerim geride kaldı.

 2. Medyum Dolunay’dan aldığım soğutma duası hizmeti ile kısa zaman içinde sonuç aldım. Bu tarz işlemler hakkında çok korkum vardı ama kendisi sahip olduğu deneyim ile beni mutlu etti. Bence herkese güven içinde onunla çalışabilir.

 3. Kısa zaman içinde sonuç verecek bir soğutma duası ile nefret ettiğim sevgilimi benden uzaklaştırmak istedim. Bu amaçla kapısını çaldığım medyum Dolunay ile amacıma ulaştım. Başında dolaşan bu büyük beladan artık kurtuldum.

 4. Her konuda olduğu gibi soğutma duası hizmetlerinde de benim için en güvenilir isim medyum Dolunay’dı. Bu konu hakkında hizmet almak istediğim de hemen kapısını çaldı ve beni kısa zaman içinde amacıma ulaştırdı.

 5. Arkadaşım bana soğutma duası hizmeti almak istediğini söyledi. Ben de ona mutlaka medyum Dolunay ile çalışmasını önerdim. Gerçekten de iyi yapmışım. Çünkü artık arkadaşım hiç sorun yaşamadan amacına ulaştı.

 6. Risk almadan kaliteli bir medyum ile çalışmak isteyen anneme medyum Dolunay ismini önerdim. Amacı soğutma duası ile babamı alkoldan soğutmaktı. Medyum dolunsay sahip olduğu deneyim ile kısa zaman içinde bize yardımcı oldu.

 7. Medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem az. Çünkü onunla çalışarak aldığım soğutma duası hizmeti sayesinde artık eşim metresinden tamamen soğudu ve bana döndü. Bundan sonra evliliğimin geleceği için şüphe etmeme gerek yok.

 8. Amacı sahte medyumlardan korunup soğutma duasını en güvenilir isme yaptırmak olan kişiler kesinlikle medyum Dolunay’ı seçmeli. Ben öyle yaptım ve kısa zaman içinde amacıma ulaştım. Bence siz de öyle yapın.

 9. Soğutma duası işlemlerini daha önce de duymuştum. Bu işlemler ile sevdiğim kişiyi partnerinden soğutup kendime aşık edebilirdim. Medyum Dolunay ile tanışmak benim için çok büyük bir şans oldu çünkü ondan kaliteli bir hizmet aldım.

 10. Üvey babamdan gerçekten çok nefret ediyordum. Annemden artık ayrılması ve kendisinden sonsuza kadar kurtulmak için ayırma konusunda papaz büyüsü yaptık. Yani Dolunay Hoca yaptı, daha ilk günden olumlu sonuçlar aldım.

 11. Kısmet açma konusunda medyum Dolunay üzerine tanımıyorum. Neden derseniz, hoca son derece dürüst ve asla dolandırıcı değil. Kendine özgü yetenekleri ile özgün bir hoca, tavsiye ederim.

 12. Kaynamam ve görümcelerimden bıktığım için, Medyum Dolunay Hoca dan arkadaş tavsiyesi ile yardım aldım. Bana uzak tutma konusunda papaz büyüsü yardımında bulundu.

 13. Medyum Dolunay Hoca ile vefk üzerine bir çalışma yaptık. Kendisinden muhabbet vefki desteği aldım ve eşimle aram son derece sıcak oldu.

 14. Eşimin bir süredir benden gerçekten çok uzaklaştığını hissediyordum. Ne yapmam gerek diye düşünürken, hocalara meraklı bir arkadaşımdan Dolunay Hoca nın bilgilerini aldım. Hemen aradım ve kısa sürede bağlama vefki ile bana yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir