Tılsım Nedir?

Birbirinden etkili tılsımlar, aşk ve çekicilik tılsımı, şirin görünme tılsımı gibi konularda bilgi edinmek için sayfamızı mutlaka inceleyin. Tılsım gizli ilimlerin arasında önemli yer işgal eden bir kavramdır. Tılsım birçok çeşidi olan bir kavram olduğu gibi oldukça da önemli ve kuvvetlidir. Tılsımların hazırlanışı da uygulanışı da farklı olduğu gibi, işlevleri de istenildiği gibi yön izler. Tılsım Nedir? hazırlanırken ve de uygulanırken, o günün, anın, saatin çok önemi vardır. O ana özel, içinde bulunulan güne özel yapılan tılsımların özel işlevleri vardır. Tılsım çok farklı maddelerden yapılabilmektedir. Yani pek çok maddeye tılsım özelliği taşıyabilecek işlev verilebilir. Bu nedenle tılsımın tapıldığı malzeme hakkında net bilgi veremem çünkü malzemeler çeşitlilik gösterir. Bir tılsıma sahip olduğunuz takdirde, aynı bir muska gibi örneğin onu yanınızda taşıdığınız takdirde, hayatınız resmen istediğiniz şekilde şekillenir. Hayatınızın akışını ve gidişatını siz seçebilirsiniz bu tılsımlar sayesinde. Tılsımlar evet muska veyahut vefk uygulamasına benzerler fakat kesinlikle aynı uygulama değildir. Farkını soracak olursanız da, tılsım her açıdan daha kuvvetli ve daha farklıdır.

Tılsım Çeşitleri

Gizli ilimler ve Tılsım başlı başına farklı bir uygulama olduğu gibi, tılsımın farklı çeşitleri de vardır. Tılsım türleri çok fazla bir çeşitlilik göstermektedir. En çok uygulanılmasını istenilen tılsımların başında, aşk tılsımı, korunma tılsımı, şans tılsımı, çekicilik tılsımı, şirin görünme tılsımı, nazar tılsımı gelmektedir. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen birinci sıradaki tılsım da aşk tılsımı olarak adlandırılır. Her tılsımın yapılma amacı ve süreci farklıdır. Fakat genel bir süreç vermem geriyorsa tılsımın hazırlanma süreci yaklaşık bir hafta sürebilir. Aslında tılsımın ayın belli günlerinde yapılması uygundur. O günü de tılsım yaptıracağınız medyum ile kararlaştırırsınız ancak. Ben Medyum Dolunay ile bu konuda oldukça uyum sağlayarak, aşk tılsımımı çok güzel bir şekilde uygulamaya koydum. Tılsımların hayatımızdaki güçleri inkar edilemez derecede belli ve etkilidir. Tılsımlar resmen hayatımızın yönünü değiştiren uygulamalardır. En güçlü tılsım seçeneklerini, hangi tılsımın sizin içinde bulunduğunuz durum için uygun olduğunu ve benzeri tüm sorularınızı Medyum Dolunay ile konuşarak çözebilirsiniz. Kişiler tarafından en çok tercih edilen bu kuvvetli uygulama, yıllar yılı Medyum Dolunay sayesinde mutlu sonuç vermiştir.

Aşk Tılsımı

Benim Medyum Dolunay ile iletişime geçmem, aşk tılsımı yaptırma kararı aldığımda başladı. Eski sevgilimi ne yapsam kendime tekrardan âşık edememiştim fakat en kuvvetli tılsım çeşitlerinden biri olan aşk tılsımı benim eski sevgilime kavuşmama neden oldu. Şuan çok mutluysam ve âşık olunan ve âşık olansam bunu önce Medyum Dolunay’a sonra da Aşk tılsımına borçluyum. Sevgiliniz sizi terk edip gitmiş olsa da, aşka asla erişemiyor olsanız da bunun çözümü kuvvetli aşk tılsımındadır. Garantili sonuç için kendinizi 0555 171 85 40 numaralı telefonu ararken bulun. İlişkinizi kurtartın veya ilişki kurun. Aşk tılsımı sizi mutluluğa kavuşturacak olan tılsımdır.

Bir önceki yazımız olan Muska Nedir? başlıklı makalemizde almanya muska yapan hoca, amerika muska yapan hoca ve avustralya muska yapan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 4298 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
14 Hayır

“Tılsım Nedir?” için 23 yorum var.

 1. Büyülerden, nazardan, kem gözlerden korunmak için yapılan tılsım sayesinde, kem gözlerden arındım ve kısmetim açıldı, talihim yükseldi. Ben bu yaşadıklarımı medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Tılsım nedir, kendisinden öğrendim ve mükemmel koruma elde ettim.

 2. Tılsım nedir bunu Dolunay Hoca ile tanışana kadar bilmiyordum. Kendisi bana aşık olduğum insanla aynı duyguları paylaşmam için aşk vefki hazırladı. Ben de sevdiğim erkeğin bana gelmesini bekledim ve bundan da son derece mutlu oldum, çünkü sevdiğim insanla çok mutluyuz. Bunu bana sağlayan ise Dolunay Hoca.

 3. Medyum Dolunay hoca dan kişiye özel havas işlemi desteği alarak kendimi kem gözlere karşı koruma altına aldırdım. Bu arada tılsım nedir bu işi en iyi bilen insandan öğrenme şansını da ayrıca yakaladım tabi. Siz de kendisinden 0 555 171 85 40 numaralı telefondan arayarak her zaman destek alabilirsiniz.

 4. Doğru ve gerçek bir hocanın yapacağı tılsım ile mükemmel bir koruma ve kısmetlenme elde edebilirsiniz. Tılsımlı gömlekleri hatırlayın, padişahlarımızı korudular. Ben tılsım nedir duyardım ama bir güvenilir hoca bulup yaptırmam, medyum Dolunay ile oldu. Tüm kısmetlerim açıldı ve kendisinden çok memnun kaldım.

 5. Beni eşimden soğutsun ve bu adamdan artık kurtulayım diye medyum Dolunay Hoca nın kapısını çaldım. Bana soğutma vefki hazırladı ve tılsım nedir, bu konuda bana bilgi verdi. Kendisi öncelikle pozitif enerjisi ile insana kendini çok olumlu hissettiriyor. Bundan sonra, dediklerini yaparsanız gerçekten sonuç alıyorsanız, onun sayesine eşimden sorunsuz ayrıldım.

 6. Sevdiğimin bana bağlanması için bağlama vefki evlenmeniz için de evlenme vefki desteğini hocam dediğim insandan aldım. Medyum Dolunay Hoca dürüst,gözü parada olmayan bir insan. Aynı zamanda büyü bilen, yetenekleri doğuştan olan ve imanlı bir insan. Ondan tılsım nedir öğrenme şansını yakaladım.

 7. Tılsım nedir çok merak ederdim. Tarihte padişahlarımızın tılsımı gömleklerini duymuştum. Ben de manevi güçlerin beni korumasını sağlayacak bir hocadan destek almak istiyordum. Aramalarım sonucunda, medyum Dolunay Hoca dan destek almak şansını yakaladım. Siz de benim gibi kısmetlerinizi elde edebilirsiniz.

 8. Tılsım nedir, bence herkes öğrenmeli ve hem kendisi, hem de ailesi ve çocukları için tılsımlardan yararlanmalı. Bu mükemmel bir manevi koruma, büyülerden ve kem gözlerden korunma aracı olmaktadır. Ben medyum Dolunay Hoca dan bu konuda destek alan şanslı bir insanım.

 9. Kişiye özel havas işlemi için medyum Dolunay Hoca dan destek aldım ve bana tılsım nedir, detaylı olarak anlatarak, beni kötülüklerden korumak için tılsımlar hazırladı. Son derece özel ve kendisinden çok şey öğrendiğim bir insan. Herkese hocayı tavsiye ederim.

 10. Tılsım nedir diye çok araştırma yaptım. Bu konu ile alakalı yazılmış bir sürü şey var. Hangisine güveneceğimi bilemedim. Medyum Dolunay hocama danıştım. Birkaç problemim vardı kendisine onları anlattım ve beraber bir çözüm yolu bulduk. Hocamın becerisi sayesinde kısa sürede etkisini gördüm.

 11. Medyum Dolunay hocam benim yaşantımı tamamen değiştirdi. Kendisine ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. O kadar iyi bir insan ki. Bana bir tılsım hazırladı. Tılsım nedir ben bilmiyordum tabi ki ama bana anlattı her şeyi açıklayıcı bir şekilde. Kafamda şekillendi her şey. Allah bin kere razı olsun hocamdan.

 12. Başımdan bela eksik olmazdı benim hiç. Sürekli bir uğursuzluk peşimde geziyordu. Elimi neye uzatsam kuruyordu. Ben bir başıma bu işin üstesinden gelemiyordum. Yardım almaya karar verdim. Medyum Dolunay hocamla konuştum. Tılsım nedir diye sorunca bana özetle anlattı. Yaptırmaya karar verdim. Çok işime yaradı. Sanki yanımda bir uğur oluşturdu.

 13. Tılsım nedir ve ne işe yarar bilmeyen kişiler öncelikle bu işin hikmetini öğrenmelidir. Medyum Dolunay hocam bu işin piri gerçekten. İnanılmaz başarılı bir insan. Son derece güvenilir olması da çok önemli tabi. Dolandırıcıların ağına düşmek istemeyen kişilere şiddetle dolunay hocamı öneriyorum. Başka kimseyi aramasınlar.

 14. Sevdiğim adam ile birleşmek için çeşitli arayışlara girdim. Bunun için Medyum Dolunay hocamdan randevu aldım. Hocam bana tılsım nedir diye bahsetti. Sevdiğim kişinin beni sevmesi için ne kadar beklemem gerekiyorsa beklerdim. Ama işim o kadar kısa sürede halledildi ki. Şaştım kaldım inanılmazdı gerçekten.

 15. Medyum Dolunay hocam bana sureler yazıp bir tılsım hazırladı. Bunu yanımda taşımamı söyledi. Benim bazı korkularım oluyordu. Bunlardan kurtulmak adına bana bu şekilde yardım etti hocam. Tılsım nedir diye araştırıp öğrenebilirsiniz. Ama işlemlerinizi muhakkak hocama yaptırın. Ondan daha iyisi zor bulunur.

 16. Ben Mersin’de yaşıyorum. 32 yaşında evli bir bayanım. Eşimle biraz sorunlar yaşamaya başladık. Bu sorunlar konuşarak çözülemeyince işler daha da çıkmaza girdi. Medyum Dolunay’ın telefon numarasını bulup aradım. Tılsım nedir, nasıl yapılır ne sürede etkili olur hepsini öğrendim. Şimdi sonucu bekliyorum. Çok teşekkür ediyorum.

 17. Tılsım nedir sorusuna tek kelime ile cevap vermek mümkün değil. Çünkü anlamı ve etkisi oldukça derin bir şey. Aklımız hemen algılamaz gözümüz hemen alışmaz. O sebeple bu işlemler için de işinde iyi olan insanları seçmek gerekir. Medyum Dolunay hocam bu kişilerin başında gelen nadir insanlardan biri.

 18. Aramızı bozmaya çalışanlara inat eşimle bağlılığımızın nedeni aramızdaki muhabbet ve sevgi. Bunu da Medyum Dolunay hocam sayesinde başardık. Ona ilk ulaştığımda kendimi çok kötü hissediyordum ama şu an her şey değişti. Tılsım nedir diye soranlar ve yaptırmak isteyenler hemen kendisi ile irtibata geçmelidir. Vakit nakittir arkadaşlar.

 19. Platonik aşk insanı gerçekten çok zorlayan bir durum ve bunun karşılıklı aşka dönüşmesini Dolunay Hoca sağladı. Bana aşık etme papaz büyüsü yardımında bulundu kendisi.

 20. Sevmediğim iki insanın ayrılması için Dolunay Hoca dan yardım aldım. Ayırma konusunda vefk işlemi hazırladı ve çok etkili sonuçlar aldık.

 21. Bir türlü evlenmeye ikna olmayan erkek arkadaşımın evliliğe yanaşması için Dolunay hoca dan papaz büyüsü yardımı aldım. Yaklaşık bir ay sonra tekli geldi.

 22. Dolunay Hoca son derece güvenilir ve dürüst bir insan. Papaz büyüsü bozma konusunda kendisinden destek aldığımda ne kadar derin bir insan olduğunu anladım, gerçekten tavsiye ederim.

 23. Kızımın sorunsuz şekilde evlenmesi için Dolunay Hoca dan evlilik konusunda papaz büyüsü desteği aldım. Çok şükür harika bir süreçle evlendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir