YUMURTA BÜYÜSÜ

Yumurta büyüsü nedir, yumurta büyüsü etkileri, büyü malzemeleri nelerdir merak mı ediyorsunuz? İyi sonuçlar için medyumumuzdan destek alın. Yumurta büyüsü birçok amaçla yapılabilir. Sevdiğiniz insanın sizi sevmesi, işlerinizin açılması, evliliğin yıkılmaması, sizi aldatan eşinizin tekrar size dönmesi, sizi kıskanan bir fesat insanın geride kalması, işlerinizin açılması, kısmetinizin açılması gibi birçok nedenle ve niyetle yumurta büyüsü yapılması söz konusu olabilir. Malzemeleri ve ritüelleri az olan, kolayca yapılabilen bir büyüdür, ancak gerçekten etkili olması için yetkin bir ismin elinden ve desteği ile yapılması gerekmektedir. Yumurta büyüsü etkisi ile de dikkat çekmektedir. Malzemeleri de kolayca bulabilirsiniz. Bir adet yumurta, sarı renkli boş bir kağıt, bir adet mum ile büyü malzemeleri tedarik edilmiş olacaktır. Ancak, yumurta büyüsü tamamlanması için bir medyumun desteğini almazsanız etkisini de görmemiş olursunuz. Ben bu işin üstadından destek ve bilgi aldım ve gayet güzel sonuçlar aldım. Size de bilgi vermek, yardımcı olmak isterim.

DOĞRU İSİM MEDYUM DOLUNAY

Genel anlamda büyüler, büyü yapılması, büyü bozulması konusunda ülkemizdeki en doğru isim kesinlikle medyum Dolunay. Ülkemizde gerçek medyum olan, yani yetenekleri ve sezgileri ile öne çıkan isimlerden biri ve vergi levhası üzerinden, yetkili olarak çalışan biri. Bu nedenle, sonuna kadar güvenebilirsiniz. Hem de ülkemizde, hem medyum olarak, hem de eğitimini aldığı kişisel eğitim danışmanı olarak görev yapan tek isim ve bunun da altını çizebilirim. Kendisine 0 555 171 85 40 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Ben bu şekilde, kolayca randevu aldım. Son derece kibar, nerede ne şekilde konuşması ve davranmacı gerektiğini bilen bir isim. Bence siz de destek ve yardım alabilirsiniz.

YUMURTA BÜYÜSÜ İLE ÇOK OLUMLU SONUÇ ALDIM

Medyum Dolunay, beni dikkatle dinledi ve çaremin yumurta büyüsü ile çözüleceği üzerine konuştuk. Bana yapmam gerekenleri anlattı ve ritüelleri de tek tek sıraladı. Ben de psikolojik anlamda destek alarak, hem kendimi yeniledim, hem de büyünün gereklerini çok daha sağlıklı şekilde yerine getirdim. Bu büyü için sessiz, odaklanabileceğiniz bir ortam olması gerekiyor. Tek başına olduğunuz bir anda, hafif karanlık yani az ışıkta, mum ile ortamı sağlayabilirsiniz. Söylenmesi gereken sözleri tekrarlayarak ve medyum Dolunay ile her zaman iletişim içinde olarak, büyüden mükemmel etkiler alabilirsiniz.

Ben kendisinin dediklerini aynen yaptım. Elbette, takıldığım zamanlar oldu, umutsuzluğa kapıldığım anlar oldu, ancak bunları medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçerek hallettim. Kendisi, herşeyden önce son derece mükemmel bir kişisel danışman. Sadece yumurta büyüsü ya da diğer büyüleri yapmak için değil, aynı zamanda, büyülerin bozulması için de hocadan yardım alabilirsiniz. Ben sevdiğim insanın bana dönmesi için hocadan yardım aldım ve iyi ki almışım diyorum. Bugün, son derece memnunum çünkü sevdiğim benimle birlikte. Siz de destek alabilirsiniz ve amacınıza da ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4877 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
34 Hayır

“YUMURTA BÜYÜSÜ” için 24 yorum var.

 1. Annemin hayali benim sevdiğim ve sevildiğim bir aşk içinde olmam ve evlenmemdi. Ben ise imkansız bir platonik aşkın içindeydim. Bunları hocam medyum Dolunay ile aştım. Kendisini 05551718540 numaralı telefondan aradım. Zaten daha önce de bazı konularda fikir sormuştum. Yumurta büyüsü ile bu kez bana istediğim aşkı verdi.

 2. Yumurta büyüsü hakkında internette birşeyler öğrendim ve bunu yapmaya karar verdim. Ancak tabi aşk büyüsü kolay gibi görünse de aslında öyle değilmiş. Bir netice alamadım. Ben de bu kez medyum Dolunay Hoca ile görüştüm ve kendisi durumum için yumurta büyüsü uygun dedi. Bana yardımcı oldu.

 3. Kolay gibi görünen yumurta büyüsü adı üstünde yumurta ile yapılıyor. Aşk büyüsü yapmak ya da yaptırmak ne zamandır istiyordum. Medyum Dolunay Hoca dan bilgi almaya karar verdim. Kendisi bana hemen mesaj attığımda cevap yazdı ve dediği şekilde, sürede yardımcı oldu. Bilgilerimi medyumdolunay@gmail.com adresinden kendisini ilettim ve gerçekten olumlu sonuç aldım.

 4. Aşık olduğum bir erkek, Serkan, aslında onun da bana ilgisi vardı ama benim kadar çok ve aşk gibi değildi. Oysa ben onun beni sevmesini istiyordum. Bu nedenle internette hoca aradım. Medyum Dolunay hoca ile iletişim kurmaya karar verdim. Yumurta büyüsü ile bana son derece olumlu sonuçlu büyü desteği verdi.

 5. Malzemeleri az olan, ana malzemesi yumurta olan yumurta büyüsü, halk arasında da çok sık yapılan bir büyü. Tabi bunu gerçek hocaların yapması lazım. Ben kendim denedim evde ama ne işe yarayacak tabi yaramadı. Mahallemden bir erkeğe inanılmaz aşığım. Onun da beni sevmesini istiyorum. Medyum Dolunay Hoca ya danıştım ve yumurta büyüsü o bana yaptı.

 6. Sevdiğim erkekle evlenmek çok istiyordum. Yaşı benden küçük olduğu için onun aklında soru işaretleri vardı. Ben de yumurta büyüsü ile onu ikna etmek istedim. Bu nedenle bir bilene, medyum Dolunay Hoca ya danıştım. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık, çok memnun kaldım.

 7. Medyum Dolunay Hoca dan en son hoşlandığım çocuk için yumurta büyüsü yardımı aldım. Kendisinden zaman zaman destek alırım, mesela babamın işlerinin açılması için vefk desteği de almıştım. Son derece olumlu sonuçları olmuştu ve ben de kendisini herkese öneriyorum. Dürüst ayrıca kendi hesap numarasını veren resmi medyum.

 8. Sevdiğiniz bir erkek ya da bayan varsa, bence ilişkinizin aşk dolu olması için yumurta büyüsü yaptırabilirsiniz. Ben medyum Dolunay Hoca dan destek aldım ve sevdiğim çocuk şu anda gayet sıcak şekilde benimle. Onu kendine bağlamak için bence bir hocadan destek almakta hiçbir sakınca yok.

 9. Yumurta büyüsü ile sevdiğimi aldım, evlilik büyüsü ile onunla evlendim. Bence gerçek bir hoca bulduktan sonra, bu tür konularda ondan destek almakta asla bir sakınca yok. Neden olmasın, ben medyum Dolunay Hoca dan bu şekilde destek aldım ve gerçekten onun sayesinde aşk hayatım mükemmel oldu.

 10. Yumurta büyüsü birçok çeşidiyle insanların tercihi olabilecek bir büyüdür. Sevgi darlığına düştüğüm bir sırada sevgilimin bana bağlanması için bu büyüyü yaptırmayı düşündüm. Medyum Dolunay bu konularda oldukça yetkin bir kişi bilgisine sahip olduktan sonra telefonla irtibata geçtim. Dediklerini harfiyen uygulamamla sevdiğimin bana bağlanması gerçekleşti. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 11. Eşim beni çok seviyor bundan çok eminim; ama onu etkisi altına almaya çalışma bayanın varlığı beni çok rahatsız ediyor. Bu sebeple evliliğimin bozulmaması için Medyum Dolunay ile görüştüm. Bu konuda etkisi büyük olan yumurta büyüsü hakkında bilgi verdi. Bu konuda birlikte hareket ederek evliliğinizi sağlamlaştırırız dedi. Artık evliliğimden eminim. Sana minnet duyuyorum Medyum Dolunay.

 12. Yumurta büyüsü ile eşimi geri kazanmak istiyorum. Beni aldattı ve bu durum bizi çok yordu. Çocuklarım için istersem de onu çok sevdiğimi de fark ettim. Medyum Dolunay bu büyüyü sabırla yaparsak etkisini elde edeceğimden bahsetti. Dediklerini adım adım gerçekleştirdim. Eşim tekrar döndü. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 13. İşyerimde hiç sevilmeyen bir isimim. Birçok kişinin yer aldığı büyük bir şirkette benim sevilmeme biraz da fesat insanların yaptıklarından ileri geliyormuş. Bunu Medyum Dolunay ile görüşme ardından yumurta büyüsü etkisinde olduğumu söyleyince daha çok inandım. Büyüyü bozarak işyerimdeki huzurumu geri vermesini çok istediğimi belirttim. Hemen işe koyulan Medyum Dolunay işi olumlu bir şekilde çözdü. Teşekkürleri borç bilirim Medyum Dolunay.

 14. Yumurta büyüsü yaptırarak kızımın kısmetinin açılmasını istiyordum. Araştırmalarım karşıma Medyum Dolunay ismini çıkardı. Hakkında söylenen olumlu yorumlara güvenerek kızımın kişisel bilgilerini ilettim. Sonrasında Medyum Dolunay ile telefon görüşmelerimiz sıklaştı ve kızım evleniyor. Bu mutlu haber için minnet duyuyorum Medyum Dolunay.

 15. Yumurta büyüsü yaptırarak eşimin beni aldattığı bayanını hayatından çıkmasını istiyorum. Bu konuda komşum aynı konuyla ilgili Medyum Dolunay ile görüşerek etkili sonuç almıştı. Ben de bu duruma çözümü onda bulmak için eşimin ve görüştüğü kişilerin bilgilerini vererek büyüyü yaptırdım. Etkisini görmem zaman alsa da mutluyum. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 16. Yumurta büyüsü çok etkili bir duadır. Uzun zamandır evlenmeyen oğlum bu büyüyü yaptırmamla birlikte çok değişmeye başladı. Medyum Dolunay ile birlikte girdiğimiz bu yolda sürekli görüşmeler ve dediklerini takip ederek yapmama neticesinde artık oğlum evlenmeyi düşünüyor. Allah senden razı olsun Medyum Dolunay.

 17. Yumurta büyüsü yaptırarak sevdiğime kavuşmak istiyordum. Evli olan sevgilim durumu eşine anlatsa da eşi boşanmak istemiyordu. Bana da son çare olarak Medyum Dolunay ile görüşmek kalmıştı. Normalde tutkunluğum bu kadar üst düzey olmasa böyle bir işe girişmezdim. Ama büyü sonrası boşanma talebine olumlu yanıt alan sevgilimle evlendik. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 18. Yumurta büyüsü yapıldığına karşı şüphem çocuklarımın bana düşman duygularını beslemeye başladıklarını hissetmemle ortaya çıktı. Bu büyünün etkili olduğunu duymuştum. Çocuklarımla huzurlu oluşum onlarla mutlu bir hayat sürüşüm etrafımdakilerce çekilmedi. Medyum Dolunay büyüyü bozarak her şeyi yoluna koydu. Siz de güvenerek Medyum Dolunay desteği alabilirsiniz.

 19. Yeni gelin olarak eşim ile aram açılınca bize yumurta büyüsü yapıldığından şüphe beslemeye başladım. Bu konuda okuduklarım beni medyum görüşmesine itti. Başvurduğum Medyum Dolunay ile görüşmelerim neticesinde birlikte yol alacağımızı belirtti. Telefonla sürekli kurduğumuz irtibat ve söylediklerini yerine getirmem büyünün etkisini günden güne azalttı. Artık yok denebilecek kadar az sorunumuz kaldı. Şükürler olsun Rabbime. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 20. Ailem içinde beni çekemeyen yengelerim olduğundan, bunların hakkımda konuşmalarının önüne geçmek için medyum Dolunay dan dil bağlama vefki aldım. Kısa sürede dillerinden kurtuldum.

 21. Beni terk eden eşimin geri dönmesi için medyum Dolunay geri getirme vefki hazırladı. Kendisinin dediği sürede eşimle yeniden barıştık.

 22. Gerçekten işlem yapan, her adımda çekinmeden arayıp soru sorabileceğiniz bir isim isterseniz medyum Dolunay derim.

 23. Medyum Dolunay ile kısmetimin açılması için kısmet açma vefki çalışması yaptık, çok memnun olduğum neticeler aldım.

 24. Yengemin dilinden bıktığım için sivri dilinden kurtulmak için medyum Dolunay dan dil bağlama vefki aldım. Bana çok yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir